Sosyal Medyadan Bizi Takip Edin

HSN DANIŞMANLIK 206 izleme

HSN DANIŞMANLIK 1 iş ilanı bulunmaktadır.

HSN DANIŞMANLIK

HSN Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri, KOSGEB, DOĞAKA, İŞKUR, TKDK, SGK danışmanlık konularında, hizmet vermek üzere İş Geliştirme ve Yönetim Uzmanı Esat IŞIK tarafından Kahramanmaraş’ta kurulmuştur. 16 yıllık sektör deneyimleriyle çıraklıktan gelen Esat IŞIK Kurum ve Kuruluşlara sadece danışmanlık yapmakla kalmayarak, İş Geliştirme ve Yönetim konularında da nasıl yol izleneceği hususunda yön vermektedir.

HSN Eğitim ve Danışmanlık, Başta Kahramanmaraş olmak üzere, Gaziantep, Şanlıurfa, Kilis, Osmaniye, Malatya, Hatay, Adıyaman il ve ilçelerinde sürdürülebilir kalkınmaya yardımcı olmak amacıyla hazırlanan Devlet destekli plan ve projelerden yararlanarak, başta KOBİ’ler olak üzere Kurum ve Kuruluşlara yaşadıkları bölgenin mevcut kaynakları ve fırsatları çerçevesinde projeler hazırlamaktır. Yatırım yapacak olan Kurum ve Kuruluşlara riske sokmadan verimli bir şekilde kullanılmasına yönelik projeler üretmektir.

Bilgi
  • Adres Kahramanmaraş
Firmanın Sitesi ve Sosyal Medya Hesapları

ÖNEMLİ BİLGİ!

HSN Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri; Türkiye İş Kurumu’nun 04.01.2017 tarih ve 901 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu kananu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için, Kahramanmaraş İŞKUR İl Müdürlüğüne Başvurabilirsiniz. İŞKUR TEL: 0344 231 31 57 – 58
Adres: İsmet Paşa Mah. Borsa Cad. No:5 Dulkadiroğlu /KAHRAMANMARAŞ