Sosyal Medyadan Bizi Takip Edin

HSN DANIŞMANLIK 133 izleme

Bu Firmanın aktif iş ilanı yok

HSN DANIŞMANLIK

HSN DANIŞMANLIK

HSN Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri, KOSGEB, DOĞAKA, İŞKUR, TKDK, SGK danışmanlık konularında, hizmet vermek üzere İş Geliştirme ve Yönetim Uzmanı Esat IŞIK tarafından Kahramanmaraş’ta kurulmuştur. 16 yıllık sektör deneyimleriyle çıraklıktan gelen Esat IŞIK Kurum ve Kuruluşlara sadece danışmanlık yapmakla kalmayarak, İş Geliştirme ve Yönetim konularında da nasıl yol izleneceği hususunda yön vermektedir.

 

HSN Eğitim ve Danışmanlık, Başta Kahramanmaraş olmak üzere, Gaziantep, Şanlıurfa, Kilis, Osmaniye, Malatya, Hatay, Adıyaman il ve ilçelerinde sürdürülebilir kalkınmaya yardımcı olmak amacıyla hazırlanan Devlet destekli plan ve projelerden yararlanarak, başta KOBİ’ler olak üzere Kurum ve Kuruluşlara yaşadıkları bölgenin mevcut kaynakları ve fırsatları çerçevesinde projeler hazırlamaktır. Yatırım yapacak olan Kurum ve Kuruluşlara riske sokmadan verimli bir şekilde kullanılmasına yönelik projeler üretmektir.

 

VİZYONUMUZ…

 

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın koşulsuz tatmin ve memnuniyeti ile verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’de en iyisi olmaya devam ederek örnek kurumsal firma olmak.

 

MİSYONUMUZ…

İş çeşitlerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir kurum olmak, Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini artırmak, insanlığa,  çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek, bilgi çağının getirdiği yeni ve kaçınılmaz gerçek doğrultusunda, çözüm ortağı kimliği ile, Kurum ve Kuruluşların ihtiyaçlarına görerek çözüm üretmek için yönlendirici ve yönetici çalışmaları esasları ışığında ihtiyaçlarına görerek çözüm üretmek için yönlendirici ve yönetici çalışmaları esasları ışığında gerçekleştirmektir.

 

Bilgi
  • Adres Kahramanmaraş
Firmanın Sitesi ve Sosyal Medya Hesapları

ÖNEMLİ BİLGİ!

HSN Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri; Türkiye İş Kurumu’nun 04.01.2017 tarih ve 901 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu kananu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için, Kahramanmaraş İŞKUR İl Müdürlüğüne Başvurabilirsiniz. İŞKUR TEL: 0344 231 31 57 – 58
Adres: İsmet Paşa Mah. Borsa Cad. No:5 Dulkadiroğlu /KAHRAMANMARAŞ